KOMPLEKSOWA PRODUKCJA TELEWIZYJNA

ABRA-MEDIA to profesjonalne usługi produkcji telewizyjnej – naszą specjalnością jest produkcja filmów i reportaży. W ciągu lat pracy w branży zebraliśmy szeroką wiedzę i umiejętności, aby tworzyć dla Państwa materiały zarówno na potrzeby telewizji jak również Internetu.

Posiadamy nowoczesne studio filmowe wyposażone w profesjonalne zaplecze technologiczne niezbędne do fachowej produkcji filmów. Na bazie zaawansowanego sprzętu oraz oprogramowania możemy stworzyć filmy o różnorakim zastosowaniu – zarówno krótkie spoty reklamowe, jak i dłuższe materiały telewizyjne. Oferujemy nasze usługi tym z Państwa, którzy chcą otrzymać profesjonalnie dopracowane filmy dokumentujące różne wydarzenia, filmy prezentacyjne, reklamowe, korporacyjne, instruktażowe czy edukacyjne. Zajmujemy się także kreacją animacjami i grafik, które możemy wykorzystać w tworzonych materiałach. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i służymy poradami związanymi z produkcją filmową. Dzięki nam materiał będzie dopracowany w każdym szczególe, począwszy od obrazu najwyższej jakości, poprzez dźwięk, a skończywszy na dodatkowo zastosowanych animacjach. Każdy z naszych materiałów jest projektowany tak, aby był dopasowany do charakteru wydarzenia oraz grupy, do której jest skierowany. W tym przypadku zawsze doradzimy, jakie rozwiązania będą mogły sprawdzić się najlepiej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i nasza ekipa składa się z ambitnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby produkcja filmów pod każdym względem zadowoliła zleceniodawcę. Tworzymy firmę elastyczną i kreatywną, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdego rodzaju materiał filmowy. Swoje usługi świadczymy głównie w mieście Warszawa oraz na terenie województwa mazowieckiego. Mamy w swoim dorobku także wiele realizacji na terenie całej Polski. W razie pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!
Produkcja filmów jest naszą pasją!

Video wizytówka. Video Blog.

ABRA-MEDIA