Produkcja filmów

produkcja filmów

Wiemy jak to zrobić.

Produkcja filmów to złożony i wieloetapowy proces technologiczny oraz twórczy. Studio filmowe ABRA-MEDIA wspiera swoich klientów, aby ich pomysły i oczekiwania mogły przerodzić się w doskonałe materiały filmowe. Wspólnie tworzymy założenia scenariuszowe. Dobry scenariusz i przemyślana koncepcja filmu do połowa sukcesu. Pozwala on określić jakie środki są niezbędne do realizacji filmu. Kolejnym etapem staje się kosztorys i wycena produkcji filmu.

Potrzebujesz nagrać lub zmontować film, reportaż?
Nie wiesz komu zlecić wykonanie oprawy multimedialnej podczas ważnej uroczystości firmowej?
Produkcja filmów jest dla Ciebie tajemnicą?
Zapraszamy do współpracy.

Większość obecnie kreowanych produkcji filmowych dedykowanych jest do emisji w Internecie. Użytkownicy „sieci” oczekują stosunkowo krótkich produkcji, których jakość przyciąga uwagę. Pamiętajcie, że nie każda technika produkcji filmu posiada identyczną moc przekazu. 

Stawianie akcentów na wielkość kadrów, dynamikę ujęć, parametry dźwięku daje bardzo często pozytywne efekty. Dodatkowo należy pamiętać, iż media mobilne to stosunkowo mały ekran, gdzie nie wszystkie detale i szczegóły mogą zostać odebrane przez widza.
W ABRA-MEDIA postaramy się, aby Twój film był profesjonalną produkcją!

Profesjonalni twórcy

Nasze wieloletnie doświadczenie telewizyjne jest gwarancją jakości. Zapewniamy doskonałych twórców, w tym reżyserów, operatorów kamer oraz profesjonalny montaż filmów. Filmy tworzone w naszym studiu spełniają normy emisyjne wymagane przez profesjonalnych nadawców telewizyjnych.
Pomagamy kreować i wspieramy na każdym etapie tworzenia filmu!

Spoty filmowe, reklamy telewizyjne, programy TV, spektakle, filmy branżowe.
Nie boimy się wyzwań!