Montaż filmów

montaż filmów

Montaż filmów jest naszą pasją!

W ABRA – MEDIA specjalizujemy się w kompleksowych usługach produkcji telewizyjnej, w tym w fachowym montażu filmów. Nasza ekipa posiada doświadczenie w tego rodzaju usługach i jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa praktycznie każdego rodzaju materiał, który będzie wyróżniał się w szczególności profesjonalnym dopracowaniem oraz najwyższą jakością. Nasi specjaliści doradzą Państwu, jakie rozwiązania są optymalne dla konkretnych materiałów filmowych, aby spełniały one całkowicie swoją rolę.

Odpowiedni montaż filmów to czynność, która wpływa na ostateczny odbiór materiału filmowego przez widzów. To w dużej mierze operacja techniczna, która polega na zestawianiu ze sobą poszczególnych kadrów, niemniej do montażu potrzebne są nie tylko szeroka wiedza i umiejętności obsługi sprzętu i oprogramowania, ale również doświadczenie i wrażliwość, aby gotowy materiał był efektowny i uwydatnił przekaz zgodnie ze swoim zadaniem. W ABRA – MEDIA mogą Państwo liczyć zawsze na fachową obsługę w tej dziedzinie.

Zapraszamy do studia montażowego z Avid Media Composer HD oraz dostępem do pełnego środowiska Adobe. Profesjonalne zaplecze technologiczne, wydajne stacje robocze oraz pojemne dyski gwarantują stabilną pracę nawet na dużych projektach HD. W ramach stanowiska montażowego oferujemy bogate biblioteki FX oraz bazę podkładów audio. Gwarancją wysokiego poziomu naszych usług jest współpraca z profesjonalnymi montażystami, członkami Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Studio nasze zrealizowało wiele własnych oraz zewnętrznych zleceń. Pracujemy na nośnikach taśmowych jak i plikach. W ramach studia montażowego zapewniamy kameralną, miłą atmosferę, wygodne warunki pracy oraz zaplecze socjalne.

Zawsze wyróżniają nas przystępne ceny obsługi montażowej materiałów filmowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ceny często stanowią kluczowy czynnik decyzyjny. Właśnie dlatego staramy się świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie jakościowym i przy zachowaniu przystępnych cen. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z montażem filmów oraz naszą działalnością, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.

Jeżeli montaż filmów – to tylko w ABRA-MEDIA!
Gwarancja jakości oraz atrakcyjnej ceny.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!